JES

shownav

JES

Yhteystiedot

Mikko Kuhalampi

Puheenjohtaja
mikko@jkles.fi
050 499 9650

Jaakko Jalkanen

Varapuheenjohtaja
jaakko@jkles.fi
044 992 9534

Anni Haaparanta

Viestintävastaava ja sihteeri
anni@jkles.fi

Katarina Mustonen

Viestintävastaava ja graafikko
katarina@jkles.fi

Tuomas Kaleton

Tapahtumavastaava
tuomas@jkles.fi

Joel ”nuori mestari” Manninen

Tapahtumavastaava
joel@jkles.fi

Marjo Hiekkala

Talousvastaava
marjo@jkles.fi

Spiros Andreou

KV- ja excuvastaava
spiros@jkles.fi

Maria Tuomisto

Sidosryhmävastaava
maria@jkles.fi

Lauri Hyry

Discovery Tuesday -projektipäällikkö
lauri@jkles.fi

Sakari Siilin

Spotlight-projektipäällikkö
sakari@jkles.fi

Janne Cederberg

Webmaster
webmaster@jkles.fi